BZT52C9V1-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C9V1-G3-18
JLCPCB Part #
C3729193
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@7V 10Ω 500mW 50Ω 8.65V~9.56V 9.1V ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS