BZT52C6V8-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C6V8-G3-18
JLCPCB Part #
C6136451
Package
SOD-123
Description
100nA@3V 410mW 6.8V 8Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS