BZT52C68-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C68-G3-08
JLCPCB Part #
C6132974
Package
SOD-123
Description
200Ω 410mW 68V SOD-123 Zener Diodes ROHS