BZT52C51-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C51-G3-18
JLCPCB Part #
C6522677
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@38V 100Ω 400Ω 410mW 48.45V~53.55V 51V ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS