BZT52C51-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C51-E3-18
JLCPCB Part #
C6136438
Package
SOD-123
Description
100nA@38V 100Ω 51V SOD-123 Zener Diodes ROHS