BZT52C3V3-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C3V3-G3-18
JLCPCB Part #
C6522670
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.14V~3.47V 3.3V 410mW 500Ω 5uA 95Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS