BZT52C33-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C33-HE3-18
JLCPCB Part #
C7093590
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@25V 250Ω 31.35V~34.65V 33V 500mW 80Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS