BZT52C33-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C33-E3-18
JLCPCB Part #
C6756077
Package
SOD-123
Description
100nA@25V 33V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS