BZT52C24-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C24-G3-08
JLCPCB Part #
C6522655
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.2V 220Ω 24V 410mW 70Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS