BZT52C22-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C22-E3-18
JLCPCB Part #
C6522649
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@17V 20.9V~23.1V 220Ω 22V 500mW 55Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS