BZT52C15-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C15-E3-18
JLCPCB Part #
C5605245
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 14.25V~15.6V 15V 30Ω 410mW ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS