BZT52B62-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B62-G3-08
JLCPCB Part #
C5957469
Package
SOD-123
Description
150Ω 410mW 62V SOD-123 Zener Diodes ROHS