BZT52B4V3-HE3-08
Extended
- Manufacturer
- Vishay Intertech
- MFR.Part #
- BZT52B4V3-HE3-08
- JLCPCB Part #
- C5605211
- Package
- SOD-123
- Description
- 1 Independent 1uA 300mW 4.21V~4.39V 4.3V 500Ω 90Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS