BZT52B39-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B39-G3-08
JLCPCB Part #
C5957437
Package
SOD-123
Description
100nA@29V 39V 410mW 87Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS