BZT52B24-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B24-G3-18
JLCPCB Part #
C5583207
Package
SOD-123
Description
100nA@18V 24V 410mW 70Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS