BZT52B22-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B22-G3-08
JLCPCB Part #
C6136349
Package
SOD-123
Description
100nA@17V 22V 410mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS