BZT52B18-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B18-G3-18
JLCPCB Part #
C6522599
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@14V 17.64V~18.36V 170Ω 18V 410mW 45Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS