BZT52B10-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B10-E3-18
JLCPCB Part #
C7093474
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@7.5V 10V 15Ω 70Ω 9.8V~10.2V ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS