BZG05C6V8-M3-18
MFR.Part #
BZG05C6V8-M3-18
JLCPCB Part #
C6136252
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 1uA@4V 3.5Ω 6.8V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS