BZG05C47-M3-18
MFR.Part #
BZG05C47-M3-18
JLCPCB Part #
C6132841
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 47V 500nA@36V 90Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS