BZG05C43-HM3-08
MFR.Part #
BZG05C43-HM3-08
JLCPCB Part #
C6755940
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 43V 500nA@33V 50Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS