BZG05C33-M3-08
MFR.Part #
BZG05C33-M3-08
JLCPCB Part #
C3765169
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 31V~35V 33V 500nA@24V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS