BZG05C30-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG05C30-M3-08
JLCPCB Part #
C5565880
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 28V~32V 30V 30Ω 30Ω 500nA@22V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS