BZG05C27-M3-08
MFR.Part #
BZG05C27-M3-08
JLCPCB Part #
C5957301
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 25.1V~28.9V 27V 30Ω 500nA@20V 750Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS