BZG05C22-M3-18
MFR.Part #
BZG05C22-M3-18
JLCPCB Part #
C5565875
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 20.8V~23.3V 22V 25Ω 500nA@16V 600Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS