BZG05B91-M3-18
MFR.Part #
BZG05B91-M3-18
JLCPCB Part #
C5565859
Description
1 Independent 1.25W 250Ω 3kΩ 500nA@68V 89.18V~92.82V 91V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS