BZG05B6V8-M3-18
MFR.Part #
BZG05B6V8-M3-18
JLCPCB Part #
C6522502
Description
1 Independent 1.25W 1uA@4V 3.5Ω 6.66V~6.94V 6.8V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS