BZG05B39-M3-08
MFR.Part #
BZG05B39-M3-08
JLCPCB Part #
C5605002
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 1kΩ 38.22V~39.78V 39V 500nA@30V 50Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS