BZG05B27-M3-18
MFR.Part #
BZG05B27-M3-18
JLCPCB Part #
C5565837
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 26.46V~27.54V 27V 30Ω 500nA@20V 750Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS