BZG05B22-M3-18
MFR.Part #
BZG05B22-M3-18
JLCPCB Part #
C5604997
Description
1 Independent 1.25W 21.56V~22.44V 22V 25Ω 500nA@16V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS