BZG05B18-M3-18
MFR.Part #
BZG05B18-M3-18
JLCPCB Part #
C6132814
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1.25W 18V 20Ω 500nA@13V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS