BZG05B18-HM3-08
MFR.Part #
BZG05B18-HM3-08
JLCPCB Part #
C5582628
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 17.64V~18.36V 18V 20Ω 500nA@13V 500Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS