BZG05B13-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG05B13-M3-18
JLCPCB Part #
C5604988
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 10Ω 12.74V~13.26V 13V 400Ω 500nA@10V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS