BZG05B100-HM3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG05B100-HM3-08
JLCPCB Part #
C5957266
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 100V 350Ω 500nA@75V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS