BZG04-9V1-M3-08
MFR.Part #
BZG04-9V1-M3-08
JLCPCB Part #
C5565816
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 11V 5uA@9.1V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS