BZG04-91-M3-18
MFR.Part #
BZG04-91-M3-18
JLCPCB Part #
C5565813
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 110V 5uA@91V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS