BZG04-82-M3-08
MFR.Part #
BZG04-82-M3-08
JLCPCB Part #
C7093271
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 3W 5uA@82V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS