BZG04-47-M3-18
MFR.Part #
BZG04-47-M3-18
JLCPCB Part #
C7093257
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 56V 5uA@47V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS