BZG04-220-M3-18
MFR.Part #
BZG04-220-M3-18
JLCPCB Part #
C5582558
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 270V 5uA@220V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS