BZG04-200-M3-18
MFR.Part #
BZG04-200-M3-18
JLCPCB Part #
C5604956
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 240V 5uA@200V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS