BZG04-130-M3-08
MFR.Part #
BZG04-130-M3-08
JLCPCB Part #
C5604947
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 160V 5uA@130V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS