BZG04-100-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG04-100-M3-08
JLCPCB Part #
C5957253
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 120V 5uA@100V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS