BZG03C91-M3-08
MFR.Part #
BZG03C91-M3-08
JLCPCB Part #
C467518
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1uA@68V 200Ω 3W 85V~96V 91V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS