BZG03C62-M3-08
MFR.Part #
BZG03C62-M3-08
JLCPCB Part #
C3765350
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1uA@47V 25Ω 3W 58V~66V 62V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS