BZG03C56-M3-18
MFR.Part #
BZG03C56-M3-18
JLCPCB Part #
C7093232
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 1uA@43V 52V~60V 56V 60Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS