BZG03C51-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C51-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093224
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 1uA@39V 48V~54V 51V 60Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS