BZG03C39-M3-18
MFR.Part #
BZG03C39-M3-18
JLCPCB Part #
C3765004
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1uA@30V 21Ω 37V~41V 39V 3W SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS