BZG03C33-M3-08
MFR.Part #
BZG03C33-M3-08
JLCPCB Part #
C467517
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA 31V~35V 33V 3W SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS