BZG03C270-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03C270-M3-08
JLCPCB Part #
C5721267
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 1.25W 1kΩ 1uA@200V 251V~289V 270V DO-214AC Zener Diodes ROHS