BZG03C20-M3-18
MFR.Part #
BZG03C20-M3-18
JLCPCB Part #
C6136181
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 15Ω 1uA@15V 20V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS